Apie mus

Mes įkūrėme šią asociaciją 2004 10 13 siekdami padaryti Želvą kaimo vietove, kurioje saugu, sveika ir gera gyventi jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, ir kitiems įvairaus amžiaus žmonėms, skleisti žinią apie ją visame pasaulyje.

Esame puikioje geografinėje vietoje, keturių kelių kryžkelėje, ir mums vienodai patogu pasiekti didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Panevėžį, Uteną, bei mažesniuosius: Molėtus, Širvintas, Anykščius.

Želva - L.T. - taip vadinasi ir šauni mūsų krašto jaunųjų sporto entuziastų krepšinio komanda. Apie ją skaitykite  https://www.facebook.com/zelvalt

Mes veikiame kartu su:

  • Želvos šv. Ignaco Lojolos parapija, bažnyčia, senelių ir parapijos namais
  • Želvos seniūnija, kultūros namais, biblioteka
  • Želvos gimnazija ir jos Ukmergės meno mokyklos filialu, muziejumi, vaikų darželiu
  • Želvos ambulatorija
  • Želvos girininkija
  • Želvos socialinių paslaugų centru

MŪSŲ RĖMĖJAI:

VšĮ ,,Auxilium projektai",

taip pat Nomeda ir Aloyzas Drukteniai,  Gražina ir Valentinas Jarukai, ūkininkas Stasys Petniūnas ir jo šeima, Ukmergės vartotojų kooperatyvas, Vilija ir Vytautas Umbrasai

ir visi, paskyrę 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį.


Narystė

Nors mūsų nariai yra labai skirtingi, tačiau juos jungia bendras tikslas. Susipažinkite su mumis mūsų galerijoje ir prisijunkite prie mūsų komandos!

Kviečiame prisijungti visus asmenis nuo 18 metų, kaip nors susijusius su Želvos vietove: kilusius iš čia, gyvenančius, dirbančius, besimokančius, vasarojančius, turinčius nuosavybę, interesų ar sentimentų :)

Metinis bendruomenės nario mokestis 3 Eur. Nuo 2018-01-01 5 Eur.


 

  Želvos bendruomenė

Kartu geriau